Rozwóz przesyłek

Rozwóz przesyłek cateringowych na terenie Warszawy i okolic w godzinach nocnych

  • magazyn z temperaturą od 2 do 8 stopni C
  • posiadamy dokument upoważniający do prowadzenia działalności w zakresie transportu artykułów spożywczych w tym wymagających przechowywania w warunkach chłodniczych wydanym przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego
  • transport ładunków 1:00 do 10:00 w godzinnym przedziale czasowym
  • posiadamy ubezpieczenie OCP w wysokości 50 tyś. zł na przewożone przez nas towary
  • z naszymi kierowcami posiadamy stałą łączność gsm
  • gwarantujemy profesjonalny poziom obsługi, terminowość, niezawodność, kompleksowość wykonania wszystkich usług i bezpieczny przewóz paczek, rzetelną i szybką obsługę.

 

Rozwóz przesyłek na terenie Warszawy i okolic

 

Większość firm kurierskich kończy pracę o godzinie 19, ale nie my. Zależy Ci na doręczeniu paczki lub odbiorze od Nadawcy w godzinach nocnych? Zgłoś się do nas. Nocna dostawa to nasza specjalność, ale oczywiście realizujemy także zlecenia dzienne. Dostarczamy wszelkiego rodzaju przesyłki, w tym również wielkogabarytowe, na terenie Warszawy i miejscowości podwarszawskich.
 
 
Działamy szybko i terminowo. Standardowo doręczamy paczki następnego dnia, jednak na specjalne zlecenie dostawa możliwa jest w dniu nadania. Nasi kurierzy jeżdżą również w weekendy.
 
 
Z Nightexpress nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swojej przesyłki - możesz ubezpieczyć ją od ryzyka, wynikającego z transportu.
 
 
W każdej chwili możesz bezpłatnie telefonicznie sprawdzić stan realizacji zlecenia. Na życzenie Klienta możemy również przesłać mailem dokument potwierdzenia doręczenia przesyłki do Odbiorcy. Usługa jest dodatkowo płatna, a jej cena zależy od dnia wystawienia dokumentu.
 
 
Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń - nasi pracownicy udzielą fachowej i rzetelnej odpowiedzi.